Logo 7Heaven - odkaz na spodní prádlo výrobce 7Heaven

NajduZboží.cz
Vánoční kostýmky, vánoční dárky


Spodní prádlo ANDALEA cz

Spodní prádlo BEAUTY NIGHT cz

Spodní prádlo DKAREN cz

Spodní prádlo LOLITTA cz

Spodní prádlo LIVCO CORSETTI cz

Spodní prádlo 7HEAVEN cz

Spodní prádlo DEMONIQ cz

NOVINKY

arr3Co se děje na webu BLUEPEARL.CZ ?Pro naše nové i stálé zákazníky jsme připravily stránku aktivit administrace webu pro snažší přehled...

KONTAKTY

BluePearl.cz
Olomouc
bluepearl@email.cz

DOTAZY A INFORMACE » Garance vrácení peněz

Garance vrácení platby za nevyhovující zboží

Našim cílem není prodaný produkt za každou cenu, ale především spokojený zákazník. V případě že zakoupený produkt nesplní Vaše očekávání, náš e-shop se zavazuje k jeho přijetí zpět.

Pro vrácení zboží zakoupeného v našem internetovém obchodě BluePearl.cz plně respektujeme 14denní lhůtu na vrácení zboží a podmínky stanovené zákonem. Zboží je samozřejmě možné taktéž vyměnit za jiný výrobek viz výměna zboží

Podmínkou 100% garance pro vrácení plné částky je doložení nákupního dokladu např.(kopie účtenky nebo faktury) a nepoužitého, nepoškozeného výrobku v kompletním obalu včetně veškerého příslušenství.

V případě porušení těchto podmínek, garantujeme vrácení platby taktéž, pouze vrácená částka je ponížena o poměr poškození nebo nekompletního vrácení. (např. u poškozeného obalu produktu, pomačkané nebo potrhané krabičky odečítáme -50,-Kč z částky)

Záruka vrácení zboží se nevztahuje na produkty osobní hygieny, u nichž to zákon ani nedovoluje. Jedná se především o tanga, kalhotky, boxerky, slipy, trenky nebo i jiné produkty u kterých bude narušen jejich specifický hygienický obal výrobce.