Logo 7Heaven - odkaz na spodní prádlo výrobce 7Heaven

NajduZboží.cz
Vánoční kostýmky, vánoční dárky


Spodní prádlo ANDALEA cz

Spodní prádlo BEAUTY NIGHT cz

Spodní prádlo DKAREN cz

Spodní prádlo LOLITTA cz

Spodní prádlo LIVCO CORSETTI cz

Spodní prádlo 7HEAVEN cz

Spodní prádlo DEMONIQ cz

NOVINKY

arr3Co se děje na webu BLUEPEARL.CZ ?Pro naše nové i stálé zákazníky jsme připravily stránku aktivit administrace webu pro snažší přehled...

KONTAKTY

BluePearl.cz
Olomouc
bluepearl@email.cz

DOTAZY A INFORMACE » Vydělejte si na nákupech
Vydělávejte a spořte se svým BluePearl-účtem

Připravili jsme pro Vás nový spořící BluePerl-účet na kterém mohou šetřit i vydělávat všichni naši registrovaní zákazníci a to 5% částkou z každé vlastní objednávky nebo objednávky cizí na Vaše doporučení.

Oproti jiným prodejcům nabízíme nyní i možnost ne jen uplatnit naspořenou částku na nákup zboží, ale můžete si naspořenou částku nechat od nás vyplatit i hotově ve finančních prostředcích.

Jak BluePerl-účet funguje?

Stačí se na našich webových stránkách www.bluepearl.cz zaregistrovat ZDE a při registraci v poznámce požádat o vytvoření spořícího BluePearl-účtu nebo použít níže uvedený formulář. Za registraci Vám bude automaticky nastavená trvalá 3% sleva pro veškeré Vaše objednávky a do 24 hodin Vám bude na Váš email odesláno číslo Vašeho nového spořícího účtu.

Chci si zřídit svůj BluePearl-účet.
Jsem registrován(a) pod jménem a příjmením: *
Jsem registrován(a) pod emailem: *
Opište text z obrázku: *
captcha
 
 

Nasledně již stačí toto číslo účtu vždy vložit k Vaši nebo i cizí doporučené objednávce do poznámky pro prodejce a automaticky Vám přičteme  na Váš BluePearl-účet 5% z celkové objednávky (bez poštovného)

5% se nevstahuje na produkty z kategorie VÝPRODEJ a SLEVY AŽ 70% !!!

Jak mohu kontrolovat stav svého BluePearl-účtu?

Pro kontrolu stavu Vašeho účtu slouží tento formulář. Po jeho vyplnění a odeslání Vám zpět pošleme přehled objednávek ze kterých Vám bylo přičteno 5% a celkový stav Vašeho účtu.

Chci informace o stavu svého BluePearl-účtu.
Jsem registrován(a) pod jménem a příjmením: *
Jsem registrován(a) pod emailem: *
ID mého BluePearl-účtu je: *
Opište text z obrázku: *
captcha
 
 

Jak mohu uplatnit prostředky z mého BluePearl-účtu?

  1. Objednávkou zboží – před odesláním objednávky stačí uvést do poznámky ,,žádám o odečtení prostředků z mého spořícího účtu ID????????. Pro odečtení této částky je nutné být při objednávce přihlášen a lze uplatnit pouze svůj účet na svou objednávku.
  2. Vyplacením v hotovosti - je možné pouze od částky min. 300,-Kč a to odesláním peněžní složenky na adresu registrovaného uživatele aby nedošlo k zneužití či výběru účtu jinou osobou. Pro vyplacení hotovosti je nutno vyplnit níže uvedený formulář.
Chci zaslat prostředky z mého BluePearl-účtu.
Jsem registrován(a) pod jménem a příjmením: *
Jsem registrován(a) pod emailem: *
ID mého BluePearl-účtu je: *
Opište text z obrázku: *
captcha
 
 

ID svého BluePearl účtu nikomu nezdělujte, mohlo by dojít k zneužití. I přesto, že výplaty z účtu ověřujeme, neodpovídáme za případné pokusy o zneužití neoprávněnou osobou.